Jak się rozgrzać w Białymstoku?

19 grudnia, 2023

W Białymstoku zimą jest zimno. Ma to swoje uzasadnienie chociażby w tym, że z Białegostoku jest bliżej do Jakucji, niż np. z Gdańska, czy z Poznania. A jak jest w Jakucji, to wszyscy wiedzą. Ale w Białymstoku można się rozgrzać i to bardzo przyjemnie. Wystarczy tylko przejść się na ulicę Sienkiewicza, albo na Kaczorowskiego i…

Lemoniada na gorąco!

Tak, Drogi Czytelniku! Wzrok Cię nie myli – prawdziwa lemoniada na gorąco! To napój, o którym krążą legendy. Napój, który nie tylko rozgrzewa, ale wręcz rozpala zmysły. Kilka łyków i od razu nabierasz ochoty na coś, co zakręci Cię jeszcze bardziej. To może być na przykład Pizza Rukola!

Albo herbatka zimowa!

Każdy gdzieś kiedyś słyszał o herbatkach zimowych, ale kto PIŁ prawdziwą herbatkę zimową? Taką Z POWIDŁAMI ŚLIWKOWYMI? Albo Z GOŹDZIKAMI? Albo Z CYNAMONEM? Albo Z MIODEM? Nie trzeba wymieniać dalej, ale warto dodać, że po takiej herbatce Burger Rukola po prostu rozpływa się w ustach!

Ewentualnie grzaniec!

Tu już wkraczamy w strefę dozwoloną od lat 18, dlatego prosimy młodszą młodzież o nieczytanie dalszej treści tekstu. A dla starszej młodzieży (i dla ludzi – jak mawiał pewien słynny mieszkaniec Białegostoku) mamy w ofercie wina oraz piwa grzane, serwowane na miejscu, a jak ktoś sobie chce zagrzać w domu, to może wziąć od nas czteropak w bardzo promocyjnej cenie. Tak to wygląda. Nie – jeszcze lepiej wygląda, bo mamy nowe piwo miodowe: Ruko d’oro! Nie ma takiego piwa nigdzie więcej, to możemy przysiąc!

Można też rozgrzać się tak…

Aperol spritz (wciąż jesteśmy w sekcji dla dorosłych – młodsi nie czytają!) i do tego Tagliatelle Rukola. Albo prosecco z watą cukrową, a do tego… Cokolwiek z bogatego menu pizzerii RUKOLA. Nie daj się zimie, wpadaj się rozgrzać!

 

Pizza & Pancake Bistro Rukola

Sienkiewicza 52

15-004 Białystok

+48 666 045 666

 

Kaczorowskiego 14

15-375 Białystok

+48 511 101 511

 

Sienkiewicza 50/52

15-004 Białystok

+48 508 608 508

 

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
Your custom text © Copyright 2024. All rights reserved.
Close